KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725317

nr 1372 5317

Sebastian Dahlgren, Monogramsignerad ZR, komposition. Olja på duk, 30x30 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:46:55